realizacje//realisation


Mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane jest na nowym, strzeżonym "Osiedlu pod Dębami" przy ulicy Białoruskiej w Krakowie. Okolica jest bardzo cicha i spokojna a dojazd do centrum miasta bardzo dobry. Budynki powstały na pięknej działce na której zachowano stare, zabytkowe dęby (stąd też wzięła się nazwa osiedla). Na lokal składa się duża kuchnia z jadalnią połączona z salonem, korytarz i łazienka. Przestrzeń jest świetnie oświetlona przez dużą liczbę okien dlatego mieszkanie jest przestronne i na pewno będzie się w nim miło spędzało czas.

 Dzisiaj prezentuję łazienkę którą utrzymaliśmy w kolorystyce brązu w odcieniu mocca oraz płytek o delikatnie kremowym odcieniu które stanowią bazę kolorystyczną pomieszczenia. Akcentem jest tutaj mozaika ułożona nad wanną której geometryczne wzory nawiązują do bardzo modnych obecnie motywów egipsko-greckich. Prosta umywalka umieszczona na postumencie oświetlona jest przez 2 ciekawe lampki ledowe. Poprzez użycie wielu źródeł światła (te nad lustrem czy w suchej zabudowie nad wanną) przestrzeń się powiększyła a podczas kąpieli możemy stworzyć niepowtarzalny klimat.
Armatura pochodzi z KFA a za jej sprawną dostawę dziękujemy firmie SanitDom ( www.sanitdom.pl ).

______________________________________________________________________________

 Łazienka to połączenie klasycznych białych i czarnych płytek (gładkich i tych z kwiatowym dekorem).

 Nablatowe umywalki swoim kształtem nawiązują do motywu roślinnego a chromowane lampki nad lustrami doświetlają pomieszczenie. Jesteśmy w stanie nimi dowolnie operować, gdyż są umieszczone na specjalnych, ruchomych wysięgnikach. Duży, okrągły plafon wykorzystano jako światło podstawowe. Narożna wanna obłożona ciemnymi płytkami to przestrzeń gdzie możemy się zrelaksować podczas długiej kąpieli. WC został zaakcentowany czarnym, pionowym paskiem a zastosowany system spłukujący zabudowano w całości aby powstała równa ścianka.

 Wykorzystane baterie są bardzo proste i pochodzą z KFA (Armatura). Zastosowane materiały (lustra, chromy) i kolory powiększają optycznie całe pomieszczenie i nadają mu świeżości. Nowoczesność w prostym wydaniu.

                                          


______________________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz